5 dôvodov prečo nečakať s kúpou záhradného domčeka do jari

Jeseň je obdobím, kedy sa príroda pripravuje na zimu, ale je to tiež ideálny čas na investíciu do plánovania Vášho záhradného raja.

Možno ste uvažovali o kúpe záhradného domčeka, ale odložili ste to na jar. My Vám však radi povieme, prečo je jesenný nákup záhradného domčeka výborným rozhodnutím a prečo by ste určite nemali čakať do jari.

5 dôvodov prečo neodkladať kúpu záhradnej chatky na jar

Výhodné ceny

Tento rok sme sa rozhodli napriek zdražovaniu všetkých základných materiálov aj energií ponechať naše ceny a nezdražovať. Ak sa teda rozhodnete kúpiť záhradný domček túto jeseň, nemusíte sa obávať, že budete musieť na jar investovať viac, ako ste plánovali.

Kúpiť záhradný domček v jeseni môže byť pre Vás oveľa lacnejšie ako v jarnej sezóne, kedy mnohí výrobcovia práve s novým rokom a novou sezónou navyšujú aj svoje ceny.

Dostatočný čas na prípravu podkladu i záhrady

Kúpa záhradného domčeka v jeseni Vám tiež poskytuje dostatočný čas na prípravu vhodného podkladu i záhrady pred samotnou zimou. Článok o tom, ako pripraviť správny podklad si môžete prečítať tu.

Montáž domčeka na jeseň je jednoduchšia ako na jar, práve kvôli počasiu. Jeseň má o mnoho viac teplých dní ako jar. Zem nie je zamrznutá a Vy môžete urobiť a nachystať všetky zemné i záhradné práce a potom si záhradný domček ešte aj užívať počas posledných teplých jesenných dní.

Skorý začiatok využívania

Jesenný nákup záhradného domčeka alebo chatky Vám umožní začať využívať Váš záhradný domček oveľa skôr, než by ste to dokázali počas jarnej kúpy. V našich podmienkach bývajú zimy dlhé. Ak zem nie je rozmrznutá, nedajú sa robiť žiadne zemné práce ani nachystať podklad pod domček, preto sa využívanie domčeka na jar obyčajne odďaľuje.

Keď však kúpite domček na jeseň, na jar ho už budete mať pripravený a môžete si v ňom vychutnávať nielen jesenné teplé dni, ale aj prvé jarné dni.

Menej stresu v jarnom období

Kúpa záhradného domčeka v jeseni Vám umožní eliminovať stres spojený s hľadaním a nakupovaním počas hlavnej sezóny. Budete mať dostatok času na to, aby ste si vybrali správny domček, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám a vkusu.

Rýchlejšie dodanie

Výhodou kúpy na jeseň je tiež kratšia dodacia doba oproti hlavnej sezóne. Na jeseň sa venujeme najmä domčekom na mieru (viac informácií o domčekoch na mieru tu), ale máme kapacitu aj na typizované záhradné domčeky. Ak Vás zaujíma, aké typizované domčeky vyrábame, pozrite si tento článok.

Kúpa záhradného domčeka pre Vás či Vaše deti na jeseň je rozhodnutím, ktoré Vám prinesie množstvo výhod. Od výhodných cien, cez kratšiu dodaciu lehotu, až po lepšiu prípravu na sezónu a menší stres, jesenný nákup je pre Vás skutočne rozumnou voľbou.

Ak snívate o oáze pokoja, relaxu a zábavy, v ktorej by sa nachádzala záhradná chatka, môžete si pozrieť inšpiráciu v tomto článku. Ak ste nevideli celú našu ponuku produktov, stiahnite si katalóg produktov aj cenami na tomto odkaze.

Čo dodať na záver? Hádam len toľko: Neváhajte a začnite plánovať svoj vlastný záhradný raj so záhradnou chatkou už teraz, aby ste si mohli vychutnávať jeho krásu a pohodu nielen počas jesene, ale potom po zvyšok celej ďalšej sezóny.

Jana Portugall
Som mama troch výnimočných detí. Dlhé roky som pracovala na nákupe a logistike, neskôr riadila ľudí až jedného dňa si založila vlastnú živnosť. Spolu s ocinom a jeho kamarátom pre Vás vyrábame krásne jedinečné, drevené a kvalitné záhradné domčeky pre deti. Viac informácií získate v cenníku priamo tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.