Ohliadnutie sa za rokom 2023: Obľúbené farby, typy a novinky vo svete záhradných domčekov a chatiek

Rok 2023 priniesol mnohé nezabudnuteľné zážitky pre našich zákazníkov. Záhradné domčeky vyrastali v súkromných záhradách, ale aj školských či škôlkarských dvoroch. Vznikali v nich malé oázy pokoja, krásy, ale najmä radosti. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo nám i našim zákazníkom priniesol rok 2023. Záhradné domčeky pre deti i dospelých totižto dodávame pre Vás už od roku 2020.

Zámkové domčeky pre princezné a princov

Neustále sa snažíme zlepšovať a skvalitňovať naše produkty aj služby, a nebolo tomu inak ani v roku 2023. Novinkou roka 2023 bolo zaradenie nového typu zámkových domčekov do našej štandardnej ponuky (katalóg produktov si môžete stiahnuť tu). Náš nový typ zámkových domčekov pre deti potešil nejednu malú princeznú či princa.

Záhradné sedenie pre dospelých i deti

Druhou novinkou roka 2023 bolo, že sme okrem nového typu záhradných domčekov pre Vás začali vyrábať aj záhradné sedenia. Robíme ich pre dospelých, ale aj v menších verziách pre deti v materských školách.

Najobľúbenejšie farby roku 2023

Rok 2023 priniesol nielen bohatú paletu typov domčekov, ale aj farieb, z ktorých si naši zákazníci mohli vybrať, aby najlepšie odrazili ich osobný vkus a štýl.

Najobľúbenejšou farbou roka 2023 bol odtieň 24 – kapučínová. Druhým obľúbeným odtieňom bol odtieň č. 8 – škandinávska červená a tretie miesto mal odtieň č. 20 – slabo-sivá.

Pre tých z Vás, ktorí majú radi pestrosť, v našej ponuke nájdete aj farebné odtiene ako nebesky-modrá, žltá, ružová, horčicová, pomarančová, svetlo-hnedá či tmavo-hnedá. Viac odtieňov si môžete pozrieť v tomto článku.

Najpredávanejšie domčeky a chatky v roku 2023

Napriek tomu, že na trhu neustále rástli ceny materiálov i nafty, my sme sa rozhodli tento rok ceny nenavyšovať a priniesť tak viac radosti do Vašich záhrad v podobe našich pestrofarebných drevených domčekov. Sme šťastní, že sa vďaka nám nejedny očká rozžiarili pri pohľade na nový záhradný domček.

Najpredávanejším typom záhradného domčeka v roku 2023 bol typ C o rozmeroch 150 x 250 x 200 cm. Druhé miesto v predaji mal typ E o rozmeroch 200 x 350 x 250 cm. Tretím obľúbeným typom bol typ B o rozmeroch 150 x 200 x 185 cm.

Kreativita a bezpečie pre podnetnú hru

Záhradné domčeky a chatky sa už dávno neobmedzujú len na skladovanie záhradného náradia. Často ich naši zákazníci chcú mať na svojej záhrade práve preto, aby vytvorili bezpečné a kreatívne miesto na hru pre svoje ratolesti.

Niekedy domčeky robíme vyvýšené, inokedy k ním pridáme hojdačku, pieskovisko či šmýkačku. Okrem typizovaných domčekov, robíme aj domčeky na mieru – presne také, aké si prajete. Viac info o záhradných domčekoch na mieru tu.

Vaša spokojnosť, naša radosť

„Detský domček je úplne nádherný, aj keď sme vedeli akú nádheru dostaneme, aj tak sme v úžase. Sme maximálne spokojní, a domček len a len odporúčame. Malá sa neustále v domčeku hrá. Ďakujeme.“

p. Kollárová

Na záver môžeme konštatovať, že rok 2023 bol pre záhradné domčeky rokom noviniek, krásyradosti, ktorú prinášame do Vašich sŕdc i záhrad. Tešíme sa, že ste s našimi produktami i službami spokojní Vy – naši zákazníci, o čom svedčia aj mnohé referencie, ktoré nám zanechávate.

Zostaňte s nami v kontakte aj v roku 2024

Tí z Vás, ktorí sú na Facebooku, môžu sledovať našu Funpage – Záhradné domčeky pre deti, na ktorú pridávame pravidelnú dávku inšpirácie z našich realizácií. K dnešnému dňu má stránka 1933 sledovateľov a veríme, že v roku 2024 bude tento počet vďaka Vám len rásť.

Na záver tohto článku Vám prajeme šťastné Vianoce i Nový rok. Nech v ňom zažívate, čo najviac RADOSTI, KRÁSYPRÍJEMNE strávených chvíľ so svojimi najbližšími napríklad aj v našich záhradných chatkách.

V novom roku 2024 sa môžete tešiť na ďalšie novinky, o ktorých sa dozviete už čoskoro viac, ak sa prihlásite na odber nášho newsletter-u!

Jana Portugall
Som mama troch výnimočných detí. Dlhé roky som pracovala na nákupe a logistike, neskôr riadila ľudí až jedného dňa si založila vlastnú živnosť. Spolu s ocinom a jeho kamarátom pre Vás vyrábame krásne jedinečné, drevené a kvalitné záhradné domčeky pre deti. Viac informácií získate v cenníku priamo tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.