Záhradné domčeky so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom?

Nie je problém. Ako sa vraví: „Náš zákazník, náš pán.“ K našim záhradným domčekom si našli cestu aj náročnejší zákazníci, ktorí chcú len to najlepšie do svojej záhrady. A povedzme si úprimne. Kto by neurobil to posledné, preto aby mal doma spokojné a šťastné dieťa?

Ja mám doma 3 a viem, aké je to super, keď ich môžem „vypustiť“ do bezpečného prostredia našej záhrady a ponechať priestor ich fantázii na hru v krásnom domčeku, hojdačke či pieskovisku.

„Domček je skvelý. Deti sa v ňom permanentne hrajú, skáču, šmýkajú a stále stojí. K domčeku sme si dali pridať nôžky a dokonca aj šmykľavku, čo vôbec nebol problém. Doprava aj montáž bola po výrobe veľmi rýchla a páni montážnici to zvládli za pár hodín postaviť. Cena domčeka je myslím bezkonkurenčná a komunikácia s majiteľmi tiež veľmi rýchla – vrelo odporúčam.“

Zuzana z Tomášova

Deti aj my sme úplne nadšení z domčeka. Vybrali sme domček typu C vo farebnom prevedení škandinávskej červenej. Sme veľmi spokojní s dizajnom aj kvalitou prevedenia domčeka. Páčilo sa nám aj s akou starostlivosťou pristupovali k montáži majstri, ktorí prišli domček zmontovať k nám do materskej školy. Celá komunikácia od prvotného záujmu, objednávku, doručenie a montáž bola veľmi profesionálna a ľudská.

Materská škola Pramienok, Bratislava

Čo je však najdôležitejšie, deti naše domčeky skutočne milujú. A nielen oni, ale aj ich rodičia! No veď posúďte sami.

„Dobrý večer! Veľmi pekne Vám ďakujeme za skvelú spoluprácu. Domček nás prekvapil o mesiac skôr, čo nás nesmierne potešilo. Dcéra už má rozvrh kedy tam bude s ktorými kamarátmi a kamarátkami spať hneď ako začnú prázdniny. No prvý deň po postavení musel sám ocino s dcérkou vyskúšať ako sa v ňom spí. Skvelá práca majstrov v našich sťažených podmienkach, veľká úcta. Ďakujeme veľmi pekne! Fakt sme veľmi spokojní. Určite budeme odporúčať.“

Miroslav z Trstenej

Ak patríte k tým zákazníkom, ktorý by chceli niečo extra – špeciálne pre svoje ratolesti, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám urobíme cenovú ponuku na mieru. Ak chcete cenovú ponuku na mieru vyplňte tento formulár, pošlite nám nákresšpecifikáciu, čo by ste chceli a my sa Vám ozveme.

Tento článok už len ukončím slovami nášho zákazníka:

„Ďakujeme krásne. Máte super robotuKvalitné, načas a oproti podobným polotovarovým skladačkám aj za priaznivú cenu.“

Michal z okolia Popradu

Tak ako? Stanete sa aj Vy našim spokojným zákazníkom? Pozrite si ponuku našich typizovaných domčekov, prípadne požiadajte o domček na mieru priamo tu.

Jana Portugall
Som mama troch výnimočných detí. Dlhé roky som pracovala na nákupe a logistike, neskôr riadila ľudí až jedného dňa si založila vlastnú živnosť. Spolu s ocinom a jeho kamarátom pre Vás vyrábame krásne jedinečné, drevené a kvalitné záhradné domčeky pre deti. Viac informácií získate v cenníku priamo tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.