Záhradný domček pre deti: Kľúč k nekonečnej radosti a šťastiu!

Čo je lepšie ako keď má Vaše dieťa záhradu, v ktorej sa môže bezpečne hrať a rozhýbať sa na čerstvom vzduchu? No, ak k tomu ešte pridáte pestrofarebný, ekologickýkvalitný drevený záhradný domček, vytvoríte mu nezabudnuteľné miesto na hranie!

Typ C s rozmermi 150 x 250 x 200 cm (šírka x dĺžka x výška) je presne to, čo Vaše dieťa potrebuje, aby si vytvorilo svoj vlastný raj na záhrade! Ponúkame ho napríklad aj v odtieni ružovej, ktorá určite poteší Vašu malú princeznú. Ak však máte doma malého princa, v katalógu produktov alebo v tomto článku objavíte tucet ďalších obľúbených odtieňov!

V dnešnej dobe, keď deti často trávia čas pred obrazovkou, je dôležité nájsť spôsob, ako ich povzbudiť k aktívnemu hraniu na čerstvom vzduchu. Záhradné domčeky pre deti sú vynikajúcou voľbou, ktorá poskytuje prostredie na rozvoj ich kreativity aj fantázie.

„Aspoň prostredníctvom e-mailu Vám VEĽMI ďakujeme za nádherný domček! Máme z neho všetci obrovskú radosť. Celá komunikácia aj montáž bola úžasná. Montážnici boli skvelí, domček je absolútne prekrásny. Farba, ktorú sme vybrali, je perfektná, myslím, že nám super sedí do záhradky aj k nášmu domčeku. Majte sa krásne, robíte krásnu prácu, ktorá rozžiari tváričky detičiek, ale aj všetkých dospelých.“

p. Ľuboslava z Ostravice

Naše domčeky nielenže umožňujú deťom tráviť čas vonku, ale sú tiež vytvorené z ekologických materiálov. Domčeky sú natreté iba zvonka, aby vo vnútri, kde sa hrajú deti, mohli dýchať vôňu smrekového dreva a ešte viac sa prepojiť s prírodou, hoci aj v meste na Vašej záhrade.

„Domček som objednávala pre moje vnúčatká a som s ním nadmieru spokojná. Domček je krásny, presne podľa našich predstáv. Aj spolupráca bola výborná! Čokoľvek som požadovala, tak mi vyhoveli s veľkou ochotou. Na termíne dodania sme sa dohodli a všetko išlo podľa plánu. Oceňujem profesionálny a zároveň ľudský prístup. Ďakujem pekne.“

p. Katarína z Hybe

Túžite, aby aj Vaše dieťa trávilo viac času na záhrade namiesto pred obrazovkou či na mobile? Pozrite si katalóg našich produktov priamo na tomto odkaze a vyberte si z našej ponuky. Vytvorte pre svoje dieťa malý raj na vlastnej záhrade a odomknite svet jeho nekonečnej radosti a šťastia!

Jana Portugall
Som mama troch výnimočných detí. Dlhé roky som pracovala na nákupe a logistike, neskôr riadila ľudí až jedného dňa si založila vlastnú živnosť. Spolu s ocinom a jeho kamarátom pre Vás vyrábame krásne jedinečné, drevené a kvalitné záhradné domčeky pre deti. Viac informácií získate v cenníku priamo tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.