Zhodnotenie roku 2020 – Vaša spokojnosť, naša radosť

Je koniec roka, a tak je najvhodnejší čas na jeho zhodnotenie. Rok 2020 sa pre mnohých z nás zapíše veľmi hlboko do našich pamätí. Zaskočil nás vírus Covid-19.  Nielen, že nám pripomenul, že naše zdravie nie je taká samozrejmosť, ako si často myslíme. Ale tiež nás upozornil na to, čo je skutočne dôležité. A síce, že práve čas strávený v kruhu našich blízkych či radosť, ktorú s nimi zažívame, sú tie najcennejšie veci na zemi.

Niektorí z nás pociťovali obmedzovanie slobody, iní strach a ďalší neistotu z toho, čo bude. Pre nás bol tento rok prelomový, pretože sme sa rozhodli vstúpiť na trh a vyrábať pre Vás i Vaše deti krásne záhradné domčeky. V tomto roku sa nejedny očká rozžiarili pri pohľade na nový domček v záhrade.

Typ A s neotvárateľnými oknami – odtieň 15

Aký bol pre nás rok 2020?

V apríli 2020 sme pre Vás vytvorili webové stránky, na ktorých sme Vám predstavili našu ponuku. Ebook s cenníkom „Typy domčekov – Ako si správne vybrať“ si stiahlo už 139 z Vás. Na webových stránkach nájdete nielen články, ale aj referencie od našich spokojných zákazníkov.

V roku 2020 sme dodali do Vašich záhrad krásne typizované záhradné domčeky, ale tiež záhradné domčeky na mieru – podľa Vašich špecifických požiadaviek.

Domček na mieru 505x300x200 cm – odtieň 8

Najpredávanejšie typy záhradných domčekov v roku 2020

 1. Typ A
 2. Typ B
 3. Typ E
 4. Typ C

Referencie a spokojnosť zákazníka

Čo by sme to boli za firmu, keby nás nezaujímala spokojnosť našich zákazníkov? Samozrejme, že to nie je len o našich produktoch, ale hlavne o Vás – o našich zákazníkoch. Najväčšiu radosť máme, keď ste spokojní s našimi produktami, ale aj službami. O Vašej spokojnosti najlepšie svedčia Vaše reakcie, ktoré nájdete priamo tu na našom webe alebo tiež na facebookovej stránke v príspevkoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.

„Záhradné domčeky pre deti sú vhodné pre deti od útleho detstva, neskôr môžu slúžiť aj na odkladanie bicyklov a hračiek zo záhrady. V našej škôlke sa deti tešia o to viac, že môžu spoločne tráviť čas pri rôznych rolových hrách. Treba si len zvoliť vhodnú veľkosť a o zábavu detí máte postarané. Sme veľmi spokojní a domčeky určite odporúčame do každej záhrady,“ napísala riaditeľka MŠ UniCare.

Typ A s otvárateľnými oknami a okenicami – odtieň 8

„Dobrý deň! Domček je nádherný, ako z rozprávky! Deti sa nevedeli dočkať, kým ho rozbalíme. A tá radosť, keď konečne mohli isť dnu je neopísateľná. Ďakujeme a prajeme veľa zdravia a spokojných zákazníkov,“ Renáta zo Senca.

Typ A s otvárateľnými oknami a okenicami – odtieň 16

„Domček naše dievčatá zbožňujú. Staršej dcére sa splnil sen.“ Michaela z Limbachu.

Typ D s otvárateľnými oknami – odtieň 7

„Domček je krásny, prepracovaný, vonia drevom, deti sa hneď doň „nasťahovali“. Vítam rôznorodú škálu farieb, ochotu, prístupnosť, montáž bola rýchla, chlapi šikovní, vidieť, že sú zohratí. Celkovo sme veľmi spokojní a odporúčame!!!“ Lucia z Nového Mesta nad Váhom.

Typ E – odtieň 22

Najobľúbenejšia farba roku 2020

Viete, aká bolo najobľúbenejšia farba záhradných domčekov v roku 2020? Svoje prvenstvo v roku 2020 mali odtiene béžovej či svetlo hnedej.

Typ B s otvárateľnými oknami – odtieň 15

Typ E s podkrovím s otvárateľnými oknami a okenicami – odtieň 24

Typ C s otvárateľnými oknami – odtieň 24

Typ C s otvárajúcimi sa oknami vyvýšený do výšky 1 m – odtieň 24

Druhou najobľúbenejšou farbou bola nádherná škandinávska červená – č. 8.

Typ B s otvárateľnými oknami – odtieň 8

Avšak páčili sa Vám aj odtiene mätovej, tmavo-hnedej, ružovej či žltej.

Typ G s podkrovím – odtieň 16

Typ F s podkrovím – odtieň 4

Typ A s neotvárateľnými oknami – odtieň 21

Typ A s neotvárateľnými oknami – slabo ružová

Zostaňte s nami v kontakte aj v roku 2021

Tí z Vás, ktorí sú na Facebooku, môžu okrem odoberania nášho newsletter-u, sledovať našu funpage – Záhradné domčeky pre deti. K dnešnému dňu má zatiaľ 283 sledovateľov a veríme, že v roku 2021 Vás bude o mnoho viac. Z hľadiska pohlavia našich sledovateľov môžeme % rozdeliť takto:

 • 86 % žien
 • 13 % mužov

Sledovatelia z hľadiska veku:

 • 35 – 44 rokov (35%)
 • 25 – 34 rokov (34%)
 • 45 – 54 rokov (8 %)
 • 55 – 64 rokov (5%)

Prvé 3 top regióny  sú:

 • Košický kraj
 • Bratislavský kraj
 • Nitriansky kraj

Poďme sa teda spoločne pozrieť na niektoré čísla, ktoré by Vás mohli zaujímať.

Najúspešnejšie príspevky na FCB

Prajeme Vám teda krásne Vianočné sviatky a šťastný Nový rok. Prežite ich v kruhu svojich najbližších, lebo to, čo si zo života skutočne nakoniec pamätáme a ceníme, je práve ČAS strávený s našimi najbližšími.

Novinka roku 2021 – záhradné domčeky pre štvornohých maznáčikov

V novom roku 2021 by sme Vám radi predstavili novinku. Mnohí nás totižto kontaktujete, či nerobíme aj domčeky pre Vašich štvornohých maznáčikov. Radi by sme Vám preto v roku 2021 predstavili produkt, ktorý bude vhodný aj pre nich. Vášmu psíkovi sa určite v našom domčeku bude páčiť. Zostaňte s nami v kontakte či už prostredníctvom newslettera alebo facebooku, aby ste sa dozvedeli, keď to bude aktuálne.
Jana Portugall
Som mama troch výnimočných detí. Dlhé roky som pracovala na nákupe a logistike, neskôr riadila ľudí až jedného dňa si založila vlastnú živnosť. Spolu s ocinom a jeho kamarátom pre Vás vyrábame krásne jedinečné, drevené a kvalitné záhradné domčeky pre deti. Viac informácií získate v cenníku priamo tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.