Ako to vypadá v našom domčeku pre deti?

Naše záhradné domčeky nie sú len krásne, ale aj plne funkčné pre hruzábavu. Pre ilustráciu si pozrite pár fotiek ako si domček pre dieťa môžete vo vnútri zariadiť. Ako sa vraví, fantázii sa medze nekladú!

Záhradný domček typ B 150 x 200 x 185 (š x d x v)

Záhradný domček typ C 150 x 250 x 200 (š x d x v)

Záhradný domček typ E s podkrovím 200 x 350 x 250 cm (š x d x v)

Záhradný domček typ F 250 x 300 x 300 cm (š x d x v)

Záhradný domček typ G 250 x 350 x 300 cm (š x d x v)

Každá záhrada je iná, každý zákazník je iný, a preto je aj naša ponuka rôznorodá. Vyberiete si z rôznych farieb, typov a veľkostí. Všetky farebné variácie si môžete pozrieť aj v tomto článku. Celú škálu našich produktov nájdete v katalógu produktov, ktorý si môžete stiahnuť priamo tu.

Čo je však najdôležitejšie, deti naše domčeky skutočne milujú. A nielen oni, ale aj ich rodičia! No veď posúďte sami.

„Domčeky sú rozprávkové a deti sa do nich zamilovali, podobne ako pani učiteľky 🙂 Veľa rodičov sa pýtalo odkiaľ ich máme. Sú krásne a deti sa v nich stále hrajú, už si ich aj zariadili. Hneď prvé dni sme vyzdobili okná kvietkami. Oceňujem prístup a komunikáciu s Vami. Do budúcna zvažujeme zakúpiť aj ten väčší rozmer. Ešte raz veľká vďaka.“

Mgr. Jana Matejkinová, riaditeľka MŠ Sása

Ak hľadáte bezpečný a zábavný priestor pre svoje deti, kde sa môžu hrať počas celého dňa – naše kvalitné drevené záhradné domčeky s hrúbkou steny 15 mm sú presne to, čo potrebujete! Vaše deti si v nich budú môcť vytvoriť svoj vlastný svet plný dobrodružstva a fantázie.

„Profesionálna práca, zlaté a šikovné ruky montážnikov, som nadmieru spokojná aj moje vnúčatá.“

p. Mária z Hranovnice

„Ďakujeme krásne, domček je nádherný, úplne rozprávkový a krásne nám zapadol do záhrady. Aj veľkosťou je akurát ani veľký ani malý. Posielam aspoň nejaké fotky. Malá až pišťala od radosti ďakujeme ešte raz veľmi pekne!“

Veronika z Prešova (Ľubotice)

Vyberte si z našej ponuky priamo tu a vytvorte pre Vaše deti vlastné rodinné kráľovstvo! S našimi zámkovými domčekmi pre deti budete mať vo Vašej záhrade všetko, čo potrebujete na rozvoj fantázie i tvorivosti Vášho malého kráľa alebo kráľovnej. Bezpečnosť a zábava sú zaručené!

Tak, ktorý domček zvolíte pre svoje ratolesti? Dáte prednosť štandardným typom alebo sa Vám zapáčili tie zámkové? Celú ponuku si pozrite priamo tu.

Jana Portugall
Som mama troch výnimočných detí. Dlhé roky som pracovala na nákupe a logistike, neskôr riadila ľudí až jedného dňa si založila vlastnú živnosť. Spolu s ocinom a jeho kamarátom pre Vás vyrábame krásne jedinečné, drevené a kvalitné záhradné domčeky pre deti. Viac informácií získate v cenníku priamo tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.