Zateplené záhradné chatky na mieru: Splnenie sna pre Vašu rodinu

Nielen deti, ale aj rodičia túžia po špeciálnom mieste, kde môžu tráviť kvalitný čas spolu. Záhradný domček na mieru sa javí ako dokonalé riešenie práve v takomto prípade. Súčasný trend zateplených záhradných chatiek poskytuje nielen estetickú hodnotu, ale aj praktické využitie počas celého roka.

S požiadavkou využitia záhradného domčeka počas celého roka k nám prišla aj p. Linda z Bratislavy.

Zateplené domčeky – Krása a funkčnosť v jednom

V minulosti boli záhradné domčeky považované skôr za letnú zábavu, avšak s príchodom zateplených variantov sa ich využitie výrazne rozšírilo. Vďaka použitiu vhodných materiálov je možné tieto chatky prispôsobiť požiadavkám zákazníka, čím sa stávajú nielen krásnym prídavkom do záhrady, ale aj praktickým miestom na celoročné aktivity.

Šitý na mieru pre Vašu rodinu

Kľúčovým prvkom úspechu je samozrejme možnosť individuálneho prispôsobenia záhradného domčeka podľa potrieb a predstáv každej rodiny. Pani Linda sa rozhodla pre typ G s podkrovím a rozmermi – 250x350x300 cm (šírka x dĺžka x výška). Toto je najväčší z našich typizovaných domčekov. Celú ponuku typizovaných veľkostí aj cien si môžete pozrieť tu v katalógu produktov.

Naším zákazníkom sa snažíme maximálne vyhovieť, a tak sa môžete rozhodovať nielen o veľkostidizajne, ale aj o stupni zateplenia, ktorý chcete. Napríklad pre pána Michala z Popradu sme realizovali zateplený domček na náradie o rozmeroch 200x200x230 cm v krásnej slabo-žltej farbe.

„Ďakujeme krásne. Máte super robotu… Kvalitné, načas a oproti podobným polotovarovým skladačkám aj za priaznivú cenu.“

Michal z Popradu

Funkcionalita pre všetky ročné obdobia

Zimné obdobie nemusí byť prekážkou, aby ste mohli využívať svoju záhradnú chatku. S prídavkom zateplenia a vhodným vybavením sa tento priestor môže stať obľúbeným miestom na vianočné oslavy, či zimné hry detí. Zateplený záhradný domček poskytuje útulný a teplý úkryt aj v chladnejších mesiacoch. Ako zariadiť domček už bude samozrejme na Vás. Malú inšpiráciu nájdete aj v tomto článku alebo tiež v tomto.

Príbeh Pani Lindy – Radosť a spokojnosť

“Domček je krásny! Ďakujeme ešte raz, deti sa z neho veľmi tešia.”

P. Linda z Bratislavy

Slová pani Lindy sú najlepšou odmenou pre každého, kto pracoval na vytvorení tohto unikátneho záhradného domčeka. Je vidieť, že investícia do personalizovanéhozatepleného priestoru pre rodinu prináša nielen vizuálnu radosť, ale aj skutočné potešenie pre kvalitne strávený čas s rodinou.

Zateplené záhradné domčeky na mieru

Zateplené záhradné chatky predstavujú ideálnu kombináciu krásy a funkčnosti. Sú nielen vizuálnym prírastkom do záhrady, ale aj praktickým priestorom pre rodinné aktivity počas celého roka.

Príbeh pani Lindy či Michala svedčí o tom, že výber zatepleného domčeka na mieru do Vašej záhrady môže byť investíciou do radosti či pohodlia rodiny alebo do jeho funkčnosti.

Výber je samozrejme na Vás – stačí, ak si pozriete katalóg našich produktov alebo požiadate o individuálnu cenovú ponuku na mieru na tomto odkaze.

Jana Portugall
Som mama troch výnimočných detí. Dlhé roky som pracovala na nákupe a logistike, neskôr riadila ľudí až jedného dňa si založila vlastnú živnosť. Spolu s ocinom a jeho kamarátom pre Vás vyrábame krásne jedinečné, drevené a kvalitné záhradné domčeky pre deti. Viac informácií získate v cenníku priamo tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.